wesele
Wesela

Organizowanie przyjęć weselnych w województwie pomorskim

Najpiękniejszy dzień to dzień zaślubin i wesela. Chcąc spełnić marzenia Młodej Pary o niezapomnianej uroczystości, zapraszamy do organizacji przyjęć weselnych w Dworze Kaszubskim „Magnat”! Nasze sale weselne są znane w całym województwie pomorskim z elegancji w sielskim wydaniu. Harmonijny wystrój, jasna kolorystyka, dbałość o detale ozdobne i wreszcie elementy stylizowane na zabytkowe sprawiają, że każda sala weselna jest wyjątkowa. Jeżeli szukają Państwo miejsca na przyjęcie w Trójmieście, zapraszamy do nas!

Nasze sale weselne

Nasz Dwór dysponuje 3 salami weselnymi. Wszystkie spełniają najwyższe standardy jakościowe. Piękny i bogaty wystrój pomoże stworzyć wymarzony klimat każdej organizowanej uroczystości.

Gości zapraszamy do jednej z trzech sal weselnych:

• diamentowej – może pomieścić nawet 250 osób. Jest to idealna sala na wesela i bankiety w dużym gronie.

• platynowej – jest wyposażona w stylowy kominek a objętościowo może pomieścić do 150 osób.  Jest to sala wykorzystywana najczęściej na wesela i imprezy firmowe.

• złotej – pomieści do 80 osób. Jest to piękna sala, również wyposażona w stylowy kominek.

Ponadto każda z oferowanych sal weselnych jest niezależnie wyposażona w bar, szatnię, toalety oraz podest dla zespołu muzycznego lub DJ-a, a także specjalne pomieszczenie na alkohol.

Jako nieliczni na Pomorzu jesteśmy w stanie połączyć wszystkie 3 sale weselne w jedną, tworząc imponującą powierzchnię zdolną pomieścić nawet 600 osób!

Propozycja MENU

Nie tylko sale weselne

Zależy nam, aby w naszym Dworze znaleźli Państwo nie tylko luksusową salę weselną, ale także atrakcje dodatkowe, które uświetnią uroczystość. Wyjątkową oprawę w atrakcyjnej cenie zapewnią m.in. białe gołębie, fontanny z czekolady, strzelające balony i wiele innych, jakie Państwo sobie wymarzą. Zapraszamy też do rezerwacji noclegów dla gości i śledzenia aktualnych promocji.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji sal weselnych młode pary z Trójmiasta i okolic. Gwarantujemy doskonałą kuchnię, wspaniałą atmosferę i profesjonalną obsługę.