wesele
Wesela

Organizowanie przyjęć weselnych w województwie pomorskim

Najpiękniejszy dzień to dzień zaślubin i wesela, dlatego też, chcąc spełnić marzenia Młodej Pary o niezapomnianym przyjęciu, zapraszamy do zorganizowania tej uroczystości w Dworze Kaszubskim Magnat!

Wyjątkowa oprawa weselna w specjalnych cenach: białe gołębie, fontanny z czekolady, strzelające balony i wiele innych… Specjalne ceny na noclegi dla Gości weselnych oraz atrakcyjne promocje weselne. Zawsze aktualne promocje znajdą Państwo tutaj.

Sale Weselne

Nasz Dwór dysponuje 3 salami weselnymi. Wszystkie 3 sale spełniają najwyższe standardy jakościowe. Piękny i bogaty wystrój nadadzą właściwy klimat każdej organizowanej uroczystości.

Do dyspozycji gości proponujemy salę weselną diamentową, która jest w stanie pomieścić nawet 250 osób. Jest to idealna sala na wesela i bankiety w licznym gronie.

Druga z sal bankietowych, zwana platynową jest wyposażona w stylowy kominek a objętościowo może pomieścić do 150 osób.  Jest to sala wykorzystywana najczęściej na wesela i imprezy firmowe.

Trzecia sala w Dworze Magnat to sala weselna złota, która gości do 80 osób. Jest to piękna sala, również wyposażona w stylowy kominek.

Ponadto każda z oferowanych sal jest niezależnie wyposażona w bar, szatnię, toalety oraz podest dla zespołu muzycznego lub DJ-a, a także specjalne pomieszczenie na alkohol.

Jako nieliczni na pomorzu jesteśmy w stanie połączyć wszystkie 3 sale w jedną, tworząc w tym momencie salę zdolną pomieścić nawet 600 osób!

Serdecznie zapraszamy gwarantując doskonałą kuchnię, wspaniałą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Przykładowe menu weselne