studniówka
Studniowki

Organizacja imprez okolicznościowych w pomorskim – Studniówki

Bal studniówkowy jest, obok egzaminu dojrzałości, najważniejszym wydarzeniem w życiu uczniów ostatniej klasy szkoły średniej. Wspomnienia tego pierwszego „dorosłego” balu pozostają w pamięci na długie lata. Jeżeli stoją Państwo przed zadaniem organizacji imprezy okolicznościowej na 100 dni przed egzaminem dojrzałości, zapraszamy do naszego Dworu. Na gości z województwa pomorskiego czeka tu elegancka sala na studniówkę — miejsce stworzone do balów i zabawy, której Państwo nigdy nie zapomną.

Wyjątkowa sala na studniówkę

Sala na studniówkę w Dworze „Magnat” to olbrzymia przestrzeń, która zapewnia miejsca siedzące dla 300 osób. Na 500 m2 ulokowaliśmy wszystko, czego potrzebują Państwo, aby zorganizować imprezę okolicznościową — bal na zakończenie szkoły, półmetek czy studniówkę.

Dzięki dogodnej lokalizacji „Magnat” to idealna sala na studniówkę w rejonie Gdyni i Gdańska. Uczestnikom zabawy zapewnimy powrót do domu autokarem w wyznaczone miejsce w Trójmieście. Zapraszamy do zapoznania się z niżej przedstawioną ofertą gastronomiczną.

Przykładowe menu studniówkowe