Dwór Kaszubski Magnat zlokalizowany w niewielkiej odległości od Trójmiasta to perfekcyjne miejsce do organizacji imprez integracyjnych oraz okolicznościowych. Nasze sale sprawdzą się zarówno na kameralne spotkania rodzinne i imprezy domowe, jak również uroczystości z udziałem kilkuset osób. Świadczymy usługi cateringowe obejmujące dania obiadowe kuchni polskiej, przystawki na ciepło i zimno w formie gotowych półmisków oraz ciasta i desery. Zapraszamy Państwa do organizacji imprez integracyjnych plenerowych lub stacjonarnych w jednej z naszych sal bankietowych – diamentowej, platynowej lub złotej.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej ofertami specjalnymi i śledzenia naszych promocji.

 

Coraz bliżej Święta.. Wielkimi krokami nadchodzi czas przygotowywania potraw wigilijnych, szukania pomysłów na prezenty oraz tego całego miłego, świątecznego zamieszania. Pozwólmy sobie na pomoc przy zorganizowaniu uroczystej kolacji w domu czy w firmie. Personel Kuchni Magnata z przyjemnością będzie uczestniczyć w tych przygotowaniach.

Oferujemy szeroki asortyment potraw wigilijnych, dzięki którym zorganizujesz swoje spotkanie z zaoszczędzeniem własnego czasu. Istnieje możliwość zamówienia u nas dań na kolację świąteczną do domu, do firmy czy w formie voucherów, które będzie można zrealizować w naszych sklepach firmowych, znajdujących się na terenie Trójmiasta.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 532 400 932 oraz adresem email: info@dwor-magnat.pl.

Formularz zamówienia wraz z cennikiem do pobrania [ TUTAJ ]